OMT...

Yerli Kalitede Türkiye’nin Markası

Et Kıyma ve Doğrama Makinelerinde Çözüm Ortağınız!

DetayDetay

Güvenilir Makineler, Sağlıklı Ürünler

Gıda sektörüne özel tasarlanan hamur makinelerinde yerli üretim kalitesi sizlerle.

Güçlü Üretim, Mükemmel Kalite

Türkiye’nin yükselen değeri OMT Makine, yüksek kapasiteli üretim gücü ve mükemmel kaliteli ürünleriyle geleceğe değer katıyor.

DetayDetay

50 Yıllık Tecrübemizle,
Yerli Kalitede Türkiye Markası

Yılların getirdiği deneyim ve birikimle,istekli bir kadronun dinamizmini birleştirerek sektöründe lider olmayı hedefleyen OMT MAKİNE 1973 yılından beri Konya da faaliyet göstermektedir.

Firmamız dünyadaki ileri teknolojileri kullanarak sürekli yeniliklerle, aranılan kalitede ürün ve hizmeti, aranılan kalite belgeleriyle birlikte insanların faydasına sunmayı benimsemektedir.

Detay

ÜRÜN GRUPLARI

YERLİ ÜRETİM

Yerli üretimin gücüne inanarak çıktığımız yolda ürün kapasitemizi ve hizmet kalitemizi artırarak ilerliyor, dayanıklı ve kaliteli üretim esasıyla çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Ar-Ge çalışmalarımıza aralıksız devam ederek, gelecekte de en iyiyi hedefliyoruz.

YERLİ ÜRETİM

DÜNYA STANDARTLARINA UYGUN ÜRÜN KALİTESİ

Et dolapları, hamur makineleri, planet mikserler, hidrolik dolum makineleri, kemik kesme testeresinden oluşan ürün gruplarımızda Dünya standartlarına uygun üretim yaparak, kalite belgelerimizle kalite politikamızı ileri seviyeye taşıyoruz.

DÜNYA STANDARTLARINA UYGUN ÜRÜN KALİTESİ

SATIŞ SONRASI TAM DESTEK

Ürünlerimize olan güvenimiz ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibimizle satış sonrası müşterilerimizin beklentilerini karşılamaya devam ediyor, emek, özveri ve yüksek dikkatle üretimini gerçekleştirdiğimiz ürünlerimizin doğru şekilde kullanımı konusunda gerekli bilgi ve desteği sunuyoruz.

SATIŞ SONRASI TAM DESTEK

HABER VE DUYURULAR

Tümü
Web Sitemiz Yenilendi
Şubat 06, 2020
Web Sitemiz Yenilendi
Detay